Termin Sympozjum

 
4-6 listopada 2021r.

Miejsce obrad

 
Opera Krakowska
ul. Lubicz 48, 31-512 Kraków
www.opera.krakow.pl

Ważna informacja

Kierujemy gorącą prośbę o zabranie ze sobą certyfikatu covidowego lub ujemnego wyniku testu COVID-19 wykonanego nie wcześniej
niż 72 godziny przed przyjazdem na Sympozjum, bo wciąż jesteśmy w reżimie sanitarnym.


Opłaty rejestracyjne


Rejestracja do 30.06.2021
850 PLN
Opłata rejestracyjna - udział stacjonarny obejmuje:     udział w obradach stacjonarnych w Operze Krakowskiej,    wstęp do strefy wystaw firmowych,   identyfikator i materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa,  przerwy kawowe, lunche, dostęp do wirtualnej platformy przez 3 miesiące po zakończeniu Sympozjum. Cena zawiera 23 % VAT.


Rejestracja po 1.07.2021
950 PLN
Opłata rejestracyjna - udział stacjonarny obejmuje:     udział w obradach stacjonarnych w Operze Krakowskiej,    wstęp do strefy wystaw firmowych,   identyfikator i materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa,  przerwy kawowe, lunche, dostęp do wirtualnej platformy przez 3 miesiące po zakończeniu Sympozjum. Cena zawiera 23 % VAT.


Wirtualna rejestracja
300 PLN
Opłata rejestracyjna - udział wirtualny obejmuje: uczestnictwo w sesjach wirtualnych, dostęp do firmowych stoisk wirtualnych, dostęp do materiałów konferencyjnych na platformie wirtualnej przez 3 miesiące po zakończeniu Sympozjum, certyfikat uczestnictwa po weryfikacji logowania na platformę. Cena zawiera 23 % VAT.


 
 
Zakwaterowanie
 

VIENNA HOUSE EASY CRACOW*** (dawny Chopin)
ul. Przy Rondzie 2
+48 12 660 00 100

HOTEL GALAXY****
ul. Gęsia 22A
+48 12 354 59 54
Prosimy o bezpośredni kontakt z hotelami.

   
Płatności

Opłaty można przesłać za pomocą:
przelewu bankowego na konto Biura Organizacyjnego Symposium Cracoviense
ALIOR Bank S.A. O/Kraków 77 2490 0005 0000 4530 9032 2768
płatności on-line w systemie dotpay.pl
po zarejestrowaniu, otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem bezpośrednio do platformy płatności on-line dotpay.pl


Zgłoszenie uczestnictwa


Wypełniony formularz zgłoszenia on-line zostanie przesłany automatycznie do Biura Organizacyjnego Symposium Cracoviense.

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem finansowym, które działa zgodnie z warunkami anulacji.

Rezygnacja


Rezygnacja musi być zgłoszona na piśmie.

W przypadku rezygnacji z opłaty rejestracyjnej za udział stacjonarny lub wirtualny do 31 sierpnia 2021r. - 50% wniesionej opłaty zostanie zwrócone, natomiast po tym terminie nie ma już możliwosci zwrotu.

Kontakt z Biurem Organizacyjnym:
tel. +48 12 422 76 00, +48 12 422 76 00
fax +48 12 421 38 57
e-mail: alerg@symposium.pl

Potwierdzenie uczestnictwa


Potwierdzenie uczestnictwa w Sympozjum zostanie przesłane natychmiast po rejestracji na stronie.

Informacja dla osób sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne


Wpłata musi być dokonana przez firmę farmaceutyczną, która sponsoruje pobyt.

W formularzu zgłoszenia należy wypełnić dane odbiorcy faktury oraz podać imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu przedstawiciela firmy a w uwagach adres email na który zostanie przesłana faktura.

W przypadku braku informacji o adresie do korespondencji, faktura zostanie przesłana drogą mailową.


Kontakt w sprawach programu naukowego


Przewodniczący Komitetu Naukowo-Organizacyjnego: Prof. dr hab. med. Ryszard Kurzawa
tel: 600374648

Wydarzenie kulturalne


W dniu 5 listopada 2021 o godz. 18.30, po zakończeniu wykładów oferowany będzie uczestnikom udział w operze Giacomo Puccini'ego "Tosca​". Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie tego faktu do recepcji Sympozjum oraz wniesienie wpłaty w wysokości 10 PLN za osobę.
Wydarzenie nie jest finansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.

Tosca

Kompozytor: Giacomo Puccini

Tragiczna miłość wplątana w tryby polityki i historii. „Tosca” na stałe weszła do repertuaru teatrów operowych, pozwalając na stworzenie niezapomnianych kreacji wielu wokalistom. Powstały jedne z najpiękniejszych arii Pucciniego: „Recondita armonia...” i „E lucevan le stelle...”, wplecione w historię tragicznej miłości śpiewaczki Toski i malarza Cavaradossiego, którzy stają się ofiarami gry prowadzonej przez szefa tajnej policji Scarpię. Za udzielenie pomocy zbiegłemu więźniowi politycznemu Cavaradossi sam zostaje schwytany i skazany na śmierć. Ceną za jego życie ma być ukochana malarza, Tosca. Śpiewaczka zabija co prawda Scarpię, ale zemsta szefa policji dosięga kochanków nawet po jego śmierci.
 


 
Patronat


Sponsorzy i WystawcyPatronat medialny